Christina Aguilera, topless për albumin e ri (FOTO)

Kulturë Showbiz

Christina Aguilera pozon topless për të promovuar albumin e saj të ri të quajtur “Liberation” – “Çlirimi”. Princesha e muzikës pop gjithashtu zgjodhi të mos përdore pothuajse fare makeup dhe fotot kanë dalë “bombe” fare…

37-vjeçarja nxori pak kohë më parë një videoklip tejet provokues që nuk mund të shoqërohej veç se me një album të tillë. “Thjesht e ndjeva se kishte ardhur koha që unë të çlirohesha”, tha mamaja e dy fëmijëve. “Doja edhe të frymëzoja të tjerët që të ndihen të siguritë, të ndihen vetvetja me zërin dhe trupin e tyre, e të heqin maskën”.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *