‘Ç’i bëra vetes!’ Ish-e dashura e Flori Mumajesit lë shifrën marramendëse në kazino (Foto)

Kulturë Showbiz

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo është përfolur akoma më tej për shkak të lidhjes sentimentale me producentin Florian Mumajesi, e cila mesa duket ka marrë fund.

Një natë më parë moderatorja ka qenë në ambjentet e një kazinoje ku dhe është argëtuar. Por argëtimi shpesh herë në ambiente të tilla kushton shtrenjtë. Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Liberta shkruan se nuk i ka ecur fati dhe se ka ‘lënë’ një shifër marramendëse.

Foto e publikuar nga moderatorja Liberta Spahiu

“Cka i bon njeri vetit, si bon kush i hupa edhe qato 100,000 $ t’fundit e hajt Sa here ne jete keni hup pare ne casino???”- shkruan Spahiu.  T’i ketë shpenzuar vërtetë moderatorja kaq shumë para?!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *