Dalin fotot e dy viktimave, e ëma Marjusit publikon lajmin e vdekjes

Kronike Kryesore Lajme

22-vjeçari nga Shijaku ishte duke shkuar se bashku me shokun e Edi Bokrina per te punuar me firmen e pastrimit. Fati i keq e deshte qe te kalonin mbi uren e mallkuar.

Lajmin e rende per humbjen e te birit e ka publikuar vete e ema e te ndjerit Valdete Marku Djerri, duke vendosur nje foto me djalin e saj, si dhe shenjen e fjongos se zize.

Ndersa qindra mesazhe kane vershuar per t’i ngushelluar familjen shqiptare qe jetojne prej disa vitesh ne Itali. Ndersa lajmi tjeter per humbjen e shqiptarit eshte konfirmuar edhe nga daji i Edi Bokrines.”Nipi jem Edi Bokrina do te jesh gjithmone ne zemren time”, shkruan i afermi i viktimes. nd

 

Image may contain: one or more people and people standing

Image may contain: 2 people, people sitting and close-up

 

Image may contain: one or more people and close-up

Ne foto Edi Bokrina

Lart: Edi Bokrina, djathas, me nje mikun e tij
Poshte: Marjus Djerrri dhe Edi Bokrina

FOTO/ Këta janë dy shqiptarët që vdiqën në Genova

Image

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *