Dalin pamjet, ja si është masakruar avokati që e rrahën sot në Durrës

Kronike Kryesore shtojca

 

Është zbuluar fotoja e prokurorit të Durrësit, Ilia Ilia, i cili u dhunua gjatë ditës së sotme para Gjykatës në Durrës.

Prokurorit shfaqet në spital me hundë të nxirë dhe të fashuar si pasojë e dhunës.

Ilia Ilia është dhunuar jashtë ambienteve të Gjykatës kur sapo kishte përfunduar një seancë gjyqësore. Ai ka thënë se ishin dy persona që e dhunuan, por nuk i njeh.

Dyshohet se prokurori është dhunuar për shkak të detyrës, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *