Danimarkë-Francë, të gjithë vëmendjen e mori tifozja seksi në tribunë

Kampionati Boteror Sport

Ndeshja mes Danimarkës dhe Francës nuk prodhoi gola, dhe shumë pak raste në fushën e lojës. Por, ajo që ra në sy ishin tifozet seksi në tribunat e stadiumit “Luzhniki Arena” në Moskë.

36307603_922190087984357_6119024882815598592_n

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *