Dasma e Sarës e Ledionit, Bes Kallaku lëshon batutën e radhës

Kulturë Showbiz

Kishte disa muaj që u zbulua nga mediet rozë dhe të gjithë ishim skeptikë pasi u përfol se dasma ndërmjet moderatorit Ledion Liço dhe aksioneres së Top Media, Sara Hoxha do të zhvillohej në Como.

Tashmë gjithçka duket më shumë se gati për të marrë jetë dhe dyshja pritet të lidhë kurorë mbrëmjen e sotme.

Klajdi Haruni, Alban Skënderaj, Getoar Selimi, Ola Hasani, Albana Osmani, Xhemi Shehu dhe shumë Vip-a të tjerë kanë postuar në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram imazhe nga vendi ku do të lidhin kurorë një nga çiftet më të përfolur të showbizz-it.

Me siguri dasma e sotme do t’i përgjajë një sinfonie të mrekullueshme të një orkestre të koordinuar në perfeksion.

Ndersa Bes Kallaku, edhe pse i larguar nga Portokallia ka qene i ftuar ne kete dasem e Sares dhe Ledionit.

Ndersa ka postuar foto nga Como, vendi ku do te mbahet dasma superluksoze ka leshuar edhe batuten e tij te radhes. “S’po gjej dot i kokerr hudher ne te gjithe Italine”, shkruan Bes Kallaku ne postimin e tij.

View this post on Instagram

Spo gjej dot i kokerr hudher ne te gjithe Italine.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

dtrhy_w45.PNG

 

https://www.instagram.com/p/BmVrfpNFHua/?hl=en&taken-by=albanaosmani1

https://www.instagram.com/p/BmXz5XpFVdY/?hl=en&taken-by=albanaosmani1

 

https://www.instagram.com/p/BmX7ABLFTEV/?hl=en&taken-by=albanaosmani1

 

https://www.instagram.com/p/BmTt27GhROg/?hl=en&taken-by=sonelalamaj

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *