Del foto e parë e Xhisiela Malokut, sot rrëfehet në Top Channel

Kronike Kryesore

 

 

Që prej denoncimit të bërë ditë më parë nga oficeri i policisë, Emiliano Nuhu, politika në vend, shoqëria civile, por jo vetëm janë përfshirë dhe tronditur me rastin e Fushë Krujës.

 

Xhisiela Maloku pretendon se është përdhunuar nga djali i deputetit Rrahman Rraja, ndërsa ekspertiza zbuloi se vajza është dhunuar.

 

Mbrëmjen e sotme, në një rrëfim ekskluziv, Xhisiela Maloku do të flasë në “Open” me Eni Vasilin. Të thënat dhe të pa thënat e vajzës që i tronditi të gjithë.

 

Arrestimi i Rexhep Rrahjës, misteret e ngjarjes dhe pikëpyetjet e hetimit..

 

Sonte, ora 21:00, në Top Channel, në “Open”.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *