Deputeten e kapin dhimbjet në parlament dhe i bën vetë “derman” vetes

Kryesore Politikë

Deputetja e Kuvendit, duket disi e lodhur në këtë seancë plenare.

Është fjala për 22 vjeçaren Rreme Lala e cila është kapur nga kamerat duke masazhuar kokën si për të lehtësuar dhimbjen.

Deputetja e PDIU që së fundmi i është bashkuar Edi Ramës është e vetmja nga opozita që po vazhdon të qendrojë në sallë ndërsa të gjithë deputetët e opozitës janë larguar pasi kërkuan rivotim për Teatrin.

Pasi kjo gjë nuk u mor parasysh, në shenjë proteste, braktisën sallën.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *