Deputeti socialist me tre mandate djeg shaminë e beqarit, kolegët dalin në valle

Kryesore Politikë

Deputeti socialist Anduel Xhindi i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar. Ceremonia e martesës është kryer në një nga lokalet e kryeqytetit, ku të pranishëm kanë qenë jo vetëm miq dhe familjarë të tij, por edhe kolegë deputetë.

I pranishëm ka qenë edhe Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, sëbashku me Kryetarin e grupit parlamentar Taulant Balla, por nuk ka munguar as ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj.

Ajo që spikat është rikthimi i buzëqeshjes tek Ruçi teksa troket gotën me verë.

Gjurma. al ju sjell disa nga fotot e dasmës që po bëhet në këto momente.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *