Deputetja më e re shqiptare pritet të bëhet nënë për herë të dytë

Politikë Showbiz

Ndërsa u betua sot në Parlament si deputetja më e re, nuk mund të shpëtonte pa u vënë re barku i rrumbullakosur i Elda Hotit.

Edhe në fotot e publikuara prej saj në Facebook, dallohet që Hoti është në pritjen e ëmbël dhe do të bëhet nënë për herë të dytë.

27-vjeçarja mësohet se ka dhe një vajzë që quajtur Ama, ndërsa nga sot u bë pjesë e Parlamentit shqiptar duke dalë kundër vendimit të partisë së saj për djegien e mandateve./ Tiranapost.al

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *