Dërgimi i 30 mjekëve në Itali/ Reagon edhe Gianni De Biasi

Lajme Slider kryesore Sociale

Shqipëria ka dërguar 30 mjekë dhe infermier ditën e djeshme për të ndihmuar sadopak Italinë në këto ditë të vështira të pandemisë së Koronavisurit.

në lidhje me këtë nuk kishte se si të mungonte as reagimi i ish trajnerit Gianni De Biasi që shkroi historinë me Kombëtaren Shqiptare, duke e dërguar për herë të parë në një kompeticion madhor siç ishte europiani i vitit 2016.

Ish tekniku ka postuar një foto të Ramës ku thotë: Italia është shtëpia jonë, sot jemi të gjithë Italian” dhe shkruan “Faleminderit Shqipëri”.

“ITALIA ËSHTË SHTËPIA JONË🇦🇱🇮🇹 SOT JEMI TË GJITHË ITALIANË”“ITALIA E’ CASA NOSTRA🇦🇱🇮🇹OGGI SIAMO TUTTI ITALIANI”Grazie Albania!!

Gepostet von Gianni De Biasi am Sonntag, 29. März 2020

“ITALIA ËSHTË SHTËPIA JONË🇦🇱🇮🇹 SOT JEMI TË GJITHË ITALIANË”“ITALIA E’ CASA NOSTRA🇦🇱🇮🇹OGGI SIAMO TUTTI ITALIANI”Grazie Albania!!

Gepostet von Gianni De Biasi am Sonntag, 29. März 2020

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *