Detaje nga vrasja, viktima ishtë në kafe me vajzë, dikush e thirri jashtë

Kronike Lajme

 

 

Burime në vendin e ngjarjes thanë se ai ishte ulur në kafe me një vajzë, por dikush e ka nxjerrë jashtë dhe më pas e kanë qëlluar me armë. Për shkak të plagëve i riu ka humbur jëtën në vend. Policia njofton se ka ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore si dhe vijon puna për grumbullimin e çdo prove që mund të çojë në identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

“Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat kanë bërë rrethimin e zonës në një perimetër të gjerë. Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore si dhe vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, grumbullimin dhe fiksimin e çdo prove që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorëve” – thotë policia. 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *