Detajet bëjnë diferencën, Getoari surprizon Marinën me drekë romantike e trëndafila (Foto)

Kulturë Showbiz

Mesa duket meshkujt janë informuar tashmë se detajet bëjnë gjithnjë diferencën. Për shembull, një drekë të thjeshtë si kjo e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit e shndërron një moment në romantik.

Në një video të publikuar në “Instagram”, Marina shfaqet duke mbajtur në dorë një trëndafil të bardhë, të cilin me siguri ia ka dhuruar bashkëshorti i saj Getoari.

Kjo surprizë e veçantë vjen pak ditë para fillimit të sezonit të ri televiziv për Marinën, e cila ka konfirmuar se do të kthehet në ekran me një emision mjaft interesant. Ende nuk e dimë me siguri, por në pamjet e fundit të spotit të emisionit, Marina shfaqej në një skenë të madhe që mbante inicialin “M” në sfond.

Untitled 13

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *