Dikur mike të ngushta, sot Kryemadhi e quan tradhtare se mori mandatin e deputetit

Kryesore Politikë

Elda Hoti është një nga deputetet që u betua në Kuvend një ditë më parë. Kandidatja e LSI-së mori mandatin në qarkun e Lezhës.

Monika Kryemadhi i ka shpallur tradhtarë të gjithë ata që marrin mandatet por Hoti duket se ka qenë shumë e afërt me të. Në një foto të postuar gjatë fushatës elektorale, Elda Hoti shkruante:

“Thjeshtesia qe e karakterizon Monika Kryemadhin, eshte per tu admiruar dhe marre shembull nga te gjithe ne! Fjalet jane te teperta, per kete zonje te nderuar! Faleminderit per mundesite dhe besimin qe na jepni ne te rinjve”.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *