Dinamo urim special për Daliç, fotot e rralla

Botë Kampionati Boteror Sport Vendi

Zlatko Daliç sot do të synojë të fitojë Botërorin. 10 vite më parë trajneri Daliç, ka udhëhequr ekipin shqiptar Dinamo.

Nëpërmjet një postimi në facebook Federata e ekipit të Dinamos i ka kujtuar trajnerit se 10 vite më parë e kanë fituar së bashku Superkupën e Shqipërisë dhe tani i urojnë të fitojë finalen e këtij Botërori.

Postimi ne Facebook

10 vite më parë fituam Superkupen e Shqiperisë së bashku.
Sot të urojmë të fitosh Kupën e Botës!

10 years ago we won the Supercup of Albania together.
Today we wish you to win the World Cup! 🇭🇷🇦🇱

Congrats Mister @daliczlatko 🏆🥇

Image may contain: 1 person, sunglasses and close-up

Image may contain: 2 people, people sitting

Image may contain: 2 people, people standing and child

Image may contain: 1 person, standing

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *