Disiplina “kthen” Erjon Braçen në stadium

Kryesore Sport

Tifozët e Partizanit kanë lënë pas dënimin nga Komisioni i Disiplinës dhe ishin prezent në fitoren 2-0 që “demat e kuq” arritën kundër Flamurtarit.

Në një ndeshje të tillë nuk kishte si të mungonte as deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe i cili është një tifoz i “thekur” i skuadrës së Partizanit. Ai u fotografua në shkallët e “Selman Stërmasit” në praninë e numri 1 të të kuqve, Gazmend Demi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *