Ditelindja e pare e Veliajt si baba, ja fotoja me Ajolen dhe Kajanin e vogel

Kryesore Politikë Showbiz

I pari i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj ka festuar 39- vjetorin e lindjes. Por kjo ditëlindje ka qenë ndryshe për kreun e Bashkisë së Tiranës, I cili dy muaj më parë u bë baba për herë të parë.
Ai ka zgjedhur që të falenderojë të gjithë miqtë e tij për urimet që i kanë bërë në ditën e lindjes përmes një fotoje të veçantë familjare ku është bashkë me Ajolën dhe djalin e tyre të vogël, Kajanin.
“Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë. E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai”, shkruan Veliaj.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *