Ditët e fundit të shtatzanisë, Jona e bukur si asnjëherë

Kryesore Showbiz

Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë me 10 qershor dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur.

Pas dasmës çifti janë “arratisur” për në muajin e mjaltit.

Ata kanë zgjedhur të pushojnë në Ibiza, duke shijuar kështupushimet e para si një çift i sapomartuar.

Edhe tani ata janë akoma duke pushuar dhe Jona ka marrë nurin e ditëve të fundit të shtatzanisë.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *