“Diti të mos prish qejf me asnjë”, ja si e kujton Luan Hajdaragën kryeministri Rama

Kryesore Politikë shtojca

 

Në morinë e shumtë të mesazheve ngushëlluese për ndarjen nga jeta të ish-ministrit të Mbrojtjes, Luan Hajdaraga, edhe kryeministri Edi Rama ka shprehur sot keqardhjen e tij. Rama e konsideron atë një mik të tijin, duke vlerësuar pikërisht disa nga vetitë e tij më të mira, si një njeri i paqtë dhe që zgjodhi të mos prish qejf me askënd.

Mesazhi i Ramës:

I trishtuar për lajmin e ndarjes nga jeta të mikut tim Luan Hajdaraga; burrë i paqtë e i arsyeshëm që diti gjithnjë të mos prishë qejf me asnjë. U prehtë në paqe💐

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *