“Djali i deputetit të PS përdhunoi një vajzë, policia e fsheh”, akuza nga Berisha

Lajme Politikë

Djali i deputetit te PS-se ka perdhunuar nje vajze, por policia e fsheh. Kete akuze te rende e ka leshuar ish-kryeministri Sali Berisha gjate nje postimi ne Facebook, i cili publikon nje denoncim te mberrritur ne adrese te tij ne lidhje me kete ngjarje qe pretendon deputeti i PD-se.

Madje me tej theksohet se ngjarja eshte bllokuar pas nderhyrjes se kreut te grupit te PS-se, Taulant Ballla,  Behet fjale per deputetin Rrahman Rraja, per te cilen, Berisha jep ne kete postim edhe emrin e vajzes me mbiemrin Maloku.

Postimi i plote ne Facebook i Berishes

Narkopolicia fsheh me urdher te Edvinit perdhunimin e nje vajze nga djali i deputetit te narkopartise

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Para 10 ditesh djali i deputetit te qytetit kruje z Rrahman Rraja ka dhunuar nje vajze me mbiemer Maloku nga fshati Zeze i njesise administrative nikel, vajza ka bere denoncim ne drejtorin e policise tiran dhe i eshte deleguar per veprime policise se rajonit f kruje.policia f kruje ka thirrur vajzen dhe ka manipuluar denoncimin duke i bere akt pajtimi,por vajza ka shkuar ne zyren e shcb durres e ka ri bere denoncim dhe ceshtja ka ardhur perseri ne policin e f krujes.ne rajonin e policise f kruje punon vellaj i deputetit inspektor Bashkim rraja. Inspektori i krimeve dhe opgj jane nen presion e trysnine e deputetit rrahman rraja e te kry te bashkis z artur bushi dhe dhe vellajt te deputetit xhelal rraja qe eshte drejtor i postes kruje e nderhyrjes se z taulant balla kane bere te mundur mos ndalimin e djalit te deputetit dhe ceshtja ka shkuar ne prokurin e krujes ne heshtje.vajza e familja e saj jan nen presion psikologjik e dhune verbale”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *