Djemtë më të fiksuar se femrat, moderatori i njohur bën ndërhyrje në fytyrë

Showbiz

Nuk është e thënë që vetëm femrat kujdesen për pamjen e tyre që të duken më të freskëta dhe sharmante. Gjithmonë e më tepër djemtë po kujdesen që të duken mirë.

Një nga ata është dhe moderatori, Isli Islami, që kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme ai është gjithmonë shumë i kujdesshëm. Përveç palestrës, flokëve, pircing, rrobave, ai kujdeset dhe për lëkurën, dhe për të nuk është problem që ta shfaqë.

Nwprmjet njw postimi nw Instastory ai shfaqet teksa bën biostimulim me mesotherapy për të ripërtërirë fytyrën që ta ketë sa më të freskët për pushime.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *