“Donte të pinte vetëm ibuprofen”/ Monika Krymadhi tregon këmbënguljen e Vasilit pasi u infektua me Covid-19: E shpëtuan mjekët se ai…

Lajme Politikë Slider kryesore

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka deklaruar se Petrit Vasili ka dashur që ta kalojë Covid-19 vetëm me ibuprofen, një medikament që nuk është këshilluar për personat e infektuar.

E ftuar në ‘Zonë e lirë’, Kryemadhi tha se ai donte të pinte vetëm Ibuprofen, por që mjekët e shpëtuan.

“Vasili e kaloi mirë. Ai qëndronte shtrirë dhe donte që të merrte vetëm ibuprofen. Këmbëngulte, por e shpëtuan mjekët tanë të mrekullueshëm,”- tha Kryemadhi ndër të tjera.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *