Durrës, gjendet trupi i pajetë i një personi në plazhin e Currilave

Kronike

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në plazhin e Currilave në Durrës.

Trupi i pajetë është pikasur nga banorë të zonës, të cilët më pas njoftuan edhe policinë.

Blutë e qytetit paraprakisht thonë se personi dyshohet se është mbytur në det.

Po punohet për identifikimin e viktimës dhe për saqrimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *