Dy tërmete gjatë natës, epiqendra zhvendoset sërish. Ja ku dhe sa ballë

Kronike Kryesore Lajme

Nuk ka qetesi per token, e bashke me te, nuk merr fund edhe ankthi nga frika e termetit. Gjate nates dhe ne oret e para te mengjesit dy goditje te tjera termeti jane shenuar ne vend.

IGJEUM ka regjistruar lekundje ne Peqin dhe Gjirokaster, nderkohe qe nje dite me pare epiqendra ishte serish ne Gjirin e Lalzit.

Per fat termetet nuk kane qene te forte, ai ne Peqin me magnitude 2.4 dhe ai ne Gjirokastre me magnitude 2.2.

termet

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *