E dini sa ka kushtuar kjo këmishë me lule e Marina Vjollcës?

Showbiz

Marina Vjollca është një moderatoret më të bukura të ekranit shqiptar. Sigurisht dhe nga më të paguarat duke qenë se emisionet që ajo ka drejtuar së fundmi kanë qenë gjithmonë në orare prime-time.  Sezonin e kaluar e kemi parë nën drejtimin e emisionit “C’est La Vie”, mirëpo se çfarë do bëjë këtë sezon, do e marrim vesh ditët në vijim. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë e bukur me një këmishë me nuanca verore e me syze që i rrinë shumë mirë. Por e keni menduar ndonjëherë sa kushtojnë veshjet e bukuroshes?

Edhe pse në shikim të parë këmisha duket e thjeshtë me lule ajo  i përket firmës ‘Roberto Cavalli’,  dhe ka vlerën rreth 1045 euro, çmim ky i zbuluar nga faqja “Ëhattheyëearin”.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *