E goditën në qafë dhe e lanë të gjakosur në rrugë, policia çon adoleshentin në spital në Vlorë

Kronike Lajme

Një adoleshent nga Vlora është dërguar në spitalin rajonal pasi është pikasur nga patrulla i shtrirë në tokë i gjakosur.

Mosha dyshohet rreth 15 vjeç. Dyshimet e para janë se është goditur me mjete të forta, kaçavidë pas një sherri në Lungomare, raporton “ABC”.

Adoleshenti është goditur në afërsi të qafës, ndërsa u dërgua nga policia në spital. 15-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Vlorës ku po merr mjekim.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *