E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë dy të gra, te afërmet e tij. Dyshimet e para

Provinca

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. Mediat vizive bëjne te ditur se një burrë ka goditur me sëpatë të afërmet e tij. Behet fjale per vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij.

Burime paraprake raportojnë se të plagosurat janë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë policia po punon për kapjen e agresorit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gumenicë.

Dyshohet se shkak për ngjarjen janë bërë konfliktet e vjetra mes palëve.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *