Edi Rama pas qethjes te berberi, del në xhiro me Zahon dhe Lindën

Lajme Politikë

Kreu i qeverisë, Edi Rama po pushon në jug të vendit. Disa orë pasi postoi në Insta Story momente të qethjes në një berberhane, Rama postoi menjëherë  foto në Instagram  ku shfaqet duke shëtitur në shëtitoren e Dhërmiut.

Dhërmi, shëtitorja e re, shkuan kryeministri në foton e tij, ku shfaqet duke ecur së bashku me bashkëshorten e tij Linda, e në mes kanë djalin e tyre më të vogël Zahon.

Familja Rama shfaqet e veshur me kostume sportive.

rama 1

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *