Edi Rama reagon për herë të parë për masakrën e Selenicës: Të tilla ekstreme…

Kryesore Politikë

Kryeministri Edi Rama po shijon pushimet në jug të vendit, por edhe pasi kanë kaluar pak ditë nga masakra e Selenicë, ai nuk ka shkruar asnjë fjalë ngushëllimi për familjarët që humbën të dashurit e tyre, apo për vetë ngjarjen makabre që tronditi opionion publik.

Prej ditësh Rama, poston shifra nga ecuria e biznesit dhe qeverisjes, ndërkaq kanë qenë komentuesit ata që nuk kanë ngurruar të ironizojnë situatën reale të vendit me pasqyrën virtuale të kryeministrit.

Një qytetar i shkruan se policia duhet të punojë më shumë me armët.

Një qytetar i shkruan se policia duhet të punojë më shumë me armët. Ndërkaq Rama nuk ka ndijuar të shprehet se qeveria nuk ka lidhje me të tilla ngjarje.

Qytetari Pasqyre e bukur me 8 te vrare?policia duhet te punoj me shume ,me te vertet armet i kemi dhurate nga xhaxhi sali por ju duhet te beni dicka me shume

Edi Rama · Me fal ti jeton ne kete bote apo jeton ne hene, sepse ne kete bote, ndodhira te tilla ekstreme ndodhin edhe ne vendet me te zhvilluara demokratike, e nuk kane asnje lidhje me qeverine!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *