Ekskluzive / Donald Lu mbledh për birra Metën, Ruçin dhe Ballën, ja fotot që nuk patë

Ekskluzive Kryesore Politikë

Në Pallatin e Brigadave në Tiranë, ambasada amerikane organizoi një pritje me rastin e 242 vjetorit të Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku të pranishëm ishin edhe drejtues të institucioneve të shtetit shqiptar .

Gjurma.al ka mundur që të sigurojë edhe fotot të cilat nuk janë shfaqur në publik. Mes tyre bien në sy se përtej sherreve politike, Gramoz Ruçi, Ilir Meta dhe Taulant Balla ia kanë shtruar me birra.

Duket se gjithçka përtej ekranit është vetëm një shfaqje, pasi politikanët tanë e kuptojnë njëri-tjetrin më së miri.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *