Elbasan, Rama takon mësuesit; opozita përplaset me policinë (Video)

Kryesore Lajme Politikë

Ka degraduar në përplasje me policinë protesta e opozitës në Elbasan, pasditen e së enjtes. Menjëherë pas mbërritjes së kryeministrit, protesta opozitare është acaruar dhe ka pasur përplasje mes protestuesve dhe efektivëve të policisë.

Ndërkohë, takimi i kreut të qeverisë me mësuesit nisi në orën 17:00, në gjimnazin “Dhaskal Todri”.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *