Friday, October 30, 2020

Elvana Gjata rrëzohet nga ‘avioni’ (Video)

Kulturë Showbiz

Këngëtarja Elvana Gjata vazhdon që udhëtimet e saj të gjata ti bëjë me avion privat. Këtë herë, ajo ka treguar një incident që i ndodhi ndërsa bënte video.

E veshur me një kostum bardh e zi dhe me shapka, Elvana po merrte poza në shkallët e avionit por në një moment u hutua dhe u pengua.

Nuk dihet nëse është rrëzuar apo ka pësuar lëndime, por duket se e ka marrë me humor dhe pamjen e ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

Video ka shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit e saj. ORANEWS

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *