Emily i vë “zjarrin” Greqisë! – FOTO

Kulturë Showbiz

U bë e famshme falë videoklipit të këngës “Blurred Lines” në vitin 2013 dhe që atëherë ajo na ka mahnitur me format e saj.

Të njëjtën gjë po bën edhe këto ditë, të cilat po i kalon në Mikonos të Greqisë.

Prej ditësh, modelja, e cila ka luajtur role edhe në filmat Gone Girl dhe We Are Your Friends, shijoi ujërat greke, ndërsa ka treguar se është në një formë të shkëlqyer teksa ka ekspozuar linjat e saj të mrekullueshme. TOP CHANNEL

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *