EMRAT e bandës së Elbasanit/ Denoncimi te Berisha: Ja politikani që i mbron

Lajme Politikë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij, për bandën e trafikantëve të Elbasanit.

Sipas denoncuesit, këtë bandë e mbron Qazim Sejdini, që udhëron policinë.

Narkopolicia e Elbasanit mbron banden e trafikanteve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital!

Pershendetje doktorr,te uroje shendet e jet te gjat. Dua te denoncoij fshehjen nga policia elbasanit ne ndikimin e don kryetarit te bashkis sejdini. Ndalimi dhe shoqerimi i kesaij bande qe merret me prustitucion trafik droge plagosje vrasje. Ne drejtimin e don sejdini tenderat e bashkis dhe ne te gjitha drejtorit e juridiksionit bashkis elbasan. Arben trasha i denuar ne itali prostuticion trafik droge. Kamer (agron) mehja i denuar per organizat kriminale, prostuticion trafik droge 25 vjet. Elton dedja i denuar prostitucion trafik droge. Arjan petova i denuar ne itali prostitucion trafik droge. Dhe aktualisht ne bar bufe shitet drog kokain heroin. Cim ajazi trafik te lendeve narkotike heroin. Alban tafa drejtor ne kesh i denuar per prostitucion trafik droge ne itali. Doktorr elbasani esht fuci baruti ne drejtimin e qazim sejdinit me bandat e tij ne ndikimin e pushtetit kercenon drejtus istitucionesh gazetar puninjes policie e cdo kend qe i preket interesi apo flet te vertetat per 100 jet njerzish qe nderroijn jet si pasoij e ndotjes amjentale qe merr rrushfete ne kembim te heshtjes dhe mos mbylljesh te fabrikave. Te lutem anonim. Respekte.

Image may contain: text

No automatic alt text available.

Image may contain: text

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *