EMRI/ Kush është i riu që u vra në Durrës, autorët qëlluan me breshëri kallashnikovi

Kronike Lajme

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e pasdites së sotme në Durrës.

Për shkak të shiut të madh dhe zonës periferike autorët janë larguar nëpër errësirë teksa Policia po bën krehjen e zonës.

Nga ana tjetër ka pasur disa dëshmitarë okularë të cilët janë shoqëruar menjëherë në Polici, dhe nuk janë të pakët në numër.

Sa i përket viktimës, nuk ka ende informacion mbi të shkuarën e  Jetmir Bregut, ndërkohë që ai ndërroi jetë pak minuta pasi mbërriti në Urgjencën e Spitalit Rajonal të Durrësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *