Enca ‘merr hak’ para të gjithëve nga sheshi Skënderbej: Noizy…

Kulturë Showbiz

Mbrëmja e së premtes ka qenë ‘zjarrr’ për shumë persona që qenë të pranishëm në Sheshin Skënderbej. Kjo pasi Daddy Yankee kishte zgjedhur si vend për koncertin e tij Tiranën dhe këngëtarët shqiptarë që performuan para se ai të ngjitej në skenë ishin Ledri Vula dhe Enca. Dyshja ndezi atmosferën duke performuar HIT-et e tyre.

Një prej HIT-eve të këngëtares shqiptare, Enca-s, është edhe ajo në bashkëpunim me reperin e famshëm, Noizy, ‘Bow Down’. Me siguri ju kujtohet kur Noizy performoi në Sheshin Skënderbej para një viti dhe teksa performoi këngën ‘Bow Down’ ai tha: “Enca na vjen nga mbrapa”. si dhe ai e mbylli këngën me një tjetër koment rreth këngëtares. “Enca duhet të jetë tek 15 katëshi tani, me snajper, gati për sulm”- tha duke qeshur reperi.

Por tashmë edhe Enca ‘mori hak’ në mënyrën e saj. Teksa po këndonte live me publikun këngën ajo e përfundoi me lezet: “Jani më mirë se Noizy!”. Por ju mund të shihni më poshtë videon e siguruar nga inlife.al

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *