Eni Çobani vendos të dobësohet, ka gjetur një mënyrë të vështirë (FOTO)

Kryesore Kulturë Showbiz

Juristja e njohur  për publikun shqiptar Eni Çobani  ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se këtë herë e ka marrë seriozisht dobësimin.

‘E vështirë por jo e pamundur’ ka shkruar ajo krah fotos ku duket teksa stërvitet.. Ndersa perpara nisjes se emisonit “Shihemi ne gjyq”, ajo synon te shfaqet me nje pamje te re. Dhe per tja arritur qellimit ajo ka zgjedhur trajnerin personal Edmond Stafa, tek i cili shkojne te gjithe VIPAT shqiptare te televizionit.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *