Erjona Sulejmani topless në ishujt Kanarie (Foto)

Kulturë Showbiz

Nëse në verën e vitit 2016 ishte femra që shkëlqeu në tribunat e Francës me hiret e saj, këtë verë ajo ka vendosur të mos merret me futbollin, por ka zgjedhur plazhin.

Erjona Sulejmani ka nisur verën. Ish e fejuara e Blerim Xhemailit po kalon pushimet e saj në ishujt Canarie. Dhe si për ta bërë akoma edhe më të nxehtë verën, ylli shqiptar ka hedhur në profilin e saj edhe disa foto topless.

Vera e Erjona Sulejmanit ka për të qenë përveluese dhe këtë e  kanë ndjekur më së shumti ndjekësit e saj në Instagram.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *