Eva Murati i “gëzohet” ndarjes me Genarin, ja arsyeja

Kulturë Showbiz

Gjurma 7 Maj 2018

Lajmi mbi ndarjen e tyre ‘pushtoi’ rrjetet sociale dhe portalet.

Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit dukeshin një çift i lumtur por as ata nuk i kurseu lajmi për një ndarje. Edhe pse Eva e ka mohuar ndërsa Genari nuk pohon as mohon asgjë, lajmi e dha efektin. Kjo u duk edhe në numrin e ndjekësve në Instagramin e Evës. Plot 3000 të tillë kanë ndjekur moderatorin pas lajmit.

“Më shumë se 3000 ndjekës më janë shtuar për 24 orë! Definitivisht unë duhet të filloj t’i provokoj vetë portalet…” – ka shkruar ajo në këtë foto në Instastorie.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *