Eva Murati ndahet nga djali i Jozefina Topalli

Kulturë Showbiz

Gjurma 3 maj 2018

Moderatorja e njohur e ekranit, Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, nuk janë më bashkë transmeton newsbomb.al
Ata i kanë dhënë fund historisë 8 vjeçare ndërsa vihet re se moderatorja është e shqetësuar pasi gjatë këtyre viteve është etiketuar në media se nusja e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Moderatorja u ka treguar miqve të ngushtë se nuk është më me Genarin, ndërsa mediave ia ka lënë ta nënkuptojnë vet, por tani është çdo gjë e qartë.

Eva nuk është më nusja e Topallit ndaj mësohuni me të, thjesht dhe vetëm si moderatore sportive.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *