Fast&Furios, policia ndalon fierakun, ecte me 162 km/orë (Video)

Kronike Lajme

Policia Rrugore ka bërë publike në orët e vona të natës një video ku një ri i nga Fieri po ecte me një shpejtësi skëterrë në autrostradën Tiranë-Durrës.  Në një video e postuar policia bën të ditur se 21- vjeçari nga Fieri ishte duke drejtuar automjetin me 162 km/h.

Për këtë policia e ka ndaluar dhe e ka gjobitur shoferin në moshë të re. Policia rrugore ka dalë në orët e vona të natës për të realizuar kontrolle, me qëllim parandalimin e aksidenteve, veçanërisht në fundjavë.

 

 

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/1882393525170045/?t=21

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *