Fejesa e bujshme, Flori Mumajesi sqaron fansat

Kulturë Showbiz

Dy ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se këngëtari shumë i dashur nga publiku, Flori Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me një vajzë identiteti i të cilës nuk bëhej i ditur.

Ishte vetë Flori që postoi një foto nga ambienti i shtëpisë ku shfaqej me duart e bashkuara me vajzën në fjalë teksa në sy binte unaza në dorën e saj.

Megjithatë ditën e djeshme me një postim tjetër këngëtari ka treguar se e gjithë kjo ka qenë një “lojë” që të gjithë të aludonin për fejesë.

 

“NUK E PRISJA QË THJESHT NJË POSTIM TË KRIJONTE GJITHË KËTË KEQKUPTIM! POR, KËSHTU NDODH KUR KE ‘POPCORN’ TI PO NUK KA KOMSHIA…* 😜
#POPCORN – Shërbimi Video on Demand nga DigitAlb! Lidhe #flyBOX-in tënd me internet dhe hap listën e pafundme të programeve nga çdo zhanër, që mund t’i shohësh kur të duash e sa herë të duash! #lidhjeserioze #lidhuvete ”

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *