Fejohet Armina me Shkëlzenin, dalin fotot e para nga ceremonia, ja si është veshur Berisha dhe zonja e tij

Kryesore Showbiz

 

 

E sotmja është një ditë e veçantë për blogeren Armina Mevlani dhe partnerin e saj Shkëlzen Berisha. Në media është raportuar se çifti sot do të organizojë festën e fejesës.

 

Ndërkohë kanë dalë edhe pamjet e para nga festa. Ka qenë Armina ajo e cila vetëm pak minuta më parë ka publikuar disa foto në Instastory.

 

“Ditë speciale’, shkruan ajo në diçiturën e fotove, ku shfaqen disa lule natyrale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *