Fejohet Flori Mumajesi, fotoja në “Instagram” zbulon gjithçka, nisin urimet e VIP-ave

Kryesore Kulturë Showbiz

Flor Mumajesi është një ndër personazhet e njohur, i cili ka mundur të ruaj në fshehtësi jetën e tij private.Këngëtari sapo ka publikuar një fotografi në Insatgram, foto kjo e cila ngjalli shumë reagime.

Kantautori i njohur njëherësh edhe këngëtari i shumë hiteve në imazhin e postuar i ka kapur dorën një femre dhe unaza që ajo ka në dorë, ngjall dyshime në mos janë fejuar.

Pranë imazhit këngëtari nuk e ka zbuluar emrin e vajzës që ia ka rrëmbyer zemrën, dhe nuk ka shkruar asnjë fjalë. Por ka mjaftuar zemra, e cila zbulon se ai është dashuruar marrëzisht.

Ndersa kane nisur urimet e VIP-ave si Bleona Qerreti, Ylli Limani, Genta Ismaili, etj.

b28a6c76-c552-4f2a-a838-c5904b5684d4

https://www.instagram.com/p/BlTbR81H1dk/?utm_source=ig_embed

Foto që ka publikuar Flori Mumajesi në Instagram )

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *