Fevziu mban premtimin, kush erdhi të takojë Berishën pas përfundimit të emisionit(Video)

Kryesore Politikë

Ish-kryeministri Sali Berisha u rikthye pas 5 vitesh e gjysmë në emisionin Opinion në TV Klan.
Në fund të emisionit dikush kishte ardhur të takonte Berishën.

Bëhet fjalë për minatorin nga Bulqiza të cilin Blendi Fevziu, e ka takuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili i shprehu dëshirën e këtij të fundit që kur Berisha të ishte në ‘Opinion’ ai të vinte dhe ta takonte.

Ramazani mbërriti në studion e ‘Opinion’ dhe në fund të emisionit është përshëndetur me ish kryeministrin Berisha dhe ka realizuar edhe një foto me të.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *