Flori Mumajesi tregon se kur do të martohet

Kulturë Showbiz

Flori Mumajesi me foton e postuar disa ditë më parë, dy duar të lidhura, ku dora e një femre mbante një unazë bëri lëmsh të gjithë fansat e tij në Instagram, pasi  të gjithë menduan se u fejua idhulli i tyre dhe madje nisën urimet e tyre.

Por pas sqarimit të këtij lëmshi ka ardhur edhe një tjetër sqarim nga ana e tij per kohen se kur të do të fejohet. Me anë të një foto ai i përgjigjet pyetjes së mamasë së tij se kur do të fejohet.

“Mami: Martohu! Unë: Kismet të mbarojë Vettingu”. Kjo ka qenë përgjigja e Flor Mumajesit, ndërsa për të pritur këtë proces të pastrimit të sistemit të drejtësisë, mamasë dhe fansave të tij i duhet pritur pesë vite. Të paktën kaq është afat ligjor që të mbarojë Vettingu i gjyqtarëve dhe prokurorëve.

 

-640-0-5b54461e0bc10

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *