FOTO/ Dalin pamjet e lokalit ku u vranë dy punonjësit e bashkisë në Mat

Kronike Kryesore

Ndonëse ende nuk dihet se si ka ndodhur ngjarja në Mat, ReportTv ka mundur të sigurojë pamjet e lokalit ku po drekonin punonjësit e Bashkisë së Matit. Siç shihet edhe nga foto ata kanë qenë duke drekuar ndërsa janë qëlluar me armë nga një person. Si pasojë mbetën të vrarë dy persona dhe një tjetër është plagosur.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *