Foto/ Dasma e Sarës dhe Ledionit, shikoni si u veshën disa nga të ftuarit

Showbiz

Mbrëmjen e djeshme Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare.

Ceremonia e martesës së tyre u zhvillua në Lago Di Como, Itali, duke u zhvilluar e tërhequr nga vëmendja e publikut, në fakt, janë të ftuarit ata që s’mund ta lënë pa e zbuluar ndonjë detaj të vogël nga një event i përmasave të tilla.

Një natë më parë, mbrëmjen e së premtes, mësohet se është mbajtur një koktejl për të ftuarit. Gjatë ditës së sotme, disa nga vajzat e njohura kanë zbuluar zgjedhjen që kanë bërë për ceremoninë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *