FOTO/ E ofenduan se u vesh si murgeshë! Roza reagon ashpër dhe sqaron gjithçka

Kulturë Showbiz

Në emisionin e saj të fundit, Roza Lati kishte zgjedhur të duket më ndryshe se çdo herë.

Prezantuesja e njohur, Roza, ishte veshur si murgeshë mirëpo kjo paraqitje e saj ka ngjallur kritika të ashpra madje nga ato ofenduese.

Pranë fotos që ajo e ka postuar në Instagram, ishin një numër i madh i njerëzve që i kanë komentuar.

E nuk ka pasur se si të mungoi edhe reagimi i saj pas gjithë atyre fjalëve ku edhe ka sqaruar gjithçka.

Në vazhdim e gjeni reagimin e saj dhe reagimet e disa prej komentuesve ne Instragram

https://www.instagram.com/p/Bo9LDoIFI8d/?taken-by=roza_lati

.

Postimi i Roza Latit

roza_lati

Qetesohuni popcorn-a qe plasni direkte! Veshja murgeshes, nuk u mor nga Kisha!!! Apo nga motrat tuaja! Veshjen e murgeshes e mora nga Teatri i Operas dhe Baletit! • KJO VESHJE MURGESHE ESHTE BERE QELLIMISHT PER SKENE!!! PER SHOW!!! Shume artiste para meje e kan veshur! E shume mbrapa do e veshin! Kaq fetare te medhenj ju o duar-ndyer nga pislliku qe peshtyni e lepini perdite… do kishit zene me gura cdo film e kenge e shfaqie ku kane luajtur nder vite personazhe si murgesha e prifterinj!!! Jeni qesharak me ofendimet qe i keni mesuar nga foleja qe jetoni. Sa keq me vjen per ju. Per veten me vjen mire. Sepse PO BEJ PASIONIN TIM!!! ☝🏼 SHOW!

 • ameti.erxhan

  Kurv e pa par😂

 • roza.goskolli

  👏👏

 • primokim95

  o bagjell

 • primokim95

  o sidd

 • altin_rudaj

  💪💪

 • sel_isufaj

  E ke mbyt @roza_lati

 • xhabej

  Mos ta nin je super💖🍓🌞🌼🐬🍒

 • etlevabernaca

  🙌🙌

 • florabooks61

  Gjithe veres na i nxore te gjitha ne shesh , tani u mbulove fare 😜 Boh😲

 • maglevina

  @roza_lati ka te bej me Hallowen apo ska lidhje. ❤❤👏

 • ukmak_

  Po mir tani njeriu e sqaroi se esht nje show .pse shani e beni keto komente pa lidhje .normal veshja behet kudo meret kudo mundt besh cfar te duash .sesht e fhen se ajo e mori dhe u tall me te .perkundrazi .beri ate qe donte vet normal nje show esht show .clidhje ka me fen .ju direkt e kuptoni kunder.mendoni se kjo e ben per te tall apo cfar .rozi shum e mir je 🤗🤗🤗🤗

 • doni_brahaj

  Di rozy abate 👍👍

 • ervis_coraj

  Ec perpara yllo vipat smerren me llafet

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *