Foto e Video/ E tradhtoi me një tjetër, gruaja merr hanxharin dhe i këput…

Botë Rrotull

Nje burri i kushtoi shume shtrenjte tradhtia qe i beri gruas. Ajo ne inat e siper, rrembeu nje thike te madhe, i preu organin gjenital dhe
ia hodhi nga dritarja.

Sipas Daily Mali, ngjarja ka ndodhur ne Tajlande dhe ka per protagoniste gruan Karuna Sanusan, 24 vjeç, e cila pranoi ndeshkimin qe i beri te shoqit pasi i zbuloi tradhtine. Ajo i tha policise se burri i saj Siripan, 40 vjeç, ishte ne gjume kur ajo rrembeu thiken dhe beri aktin ekstrem.

Me pas e hodhi penisin dritarja e dhomës së gjumit, ndërsa Siripan u la në një agoni në mes te pellgut te gjakut. Fqinjët dëgjuan ulërimat e dhimbjes së burrit dhe i thërritën policët që arritën sot në orën 6.20.

 

burri2

burri1

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *